Dermatoloģijas klīnika slimības cēloņu ārstēšanai

dermatologijas-klinika

dermatologijas-klinika

Ikdienā, iespējams, aizdomājamies par to, cik vesela ir sirds, vajadzētu apmeklēt zobārstu vai nodot asinsanalīzes. Bet cik bieži domājam par cilvēka lielāko orgānu – ādu!? Patiesībā, ādas stāvoklis, tās krāsa un elastība norāda ne tikai uz cilvēka vecumu, bet arī kopējo veselības stāvokli. Bieži vien ādas stāvoklis mūs iespaido vizuāli, bet maina arī emocionālo stāvokli, jo, piemēram, kārpas uz rokām vai nepatīkami izaugumi uz sejas liek just diskomfortu, kauna sajūtu un samazina pašvērtējumu.

Patiesībā, visas šīs problēmas ātri un efektīvi var samazināt un izārstēt. Kā? Atbilde ir pavisam vienkārša – nepieciešama profesionāla, uzticama un efektīva dermatoloģijas klīnika. Profilaktiski dermatologs būtu jāapmeklē reizi gadā, ja ir sūdzības par ādu, matiem vai nagiem, tas jādara nekavējoties. Dermatoloģijas klīnikas apmeklējums ļaus ietaupīt laiku, naudu un nervu šūnas, jo patiesībā savlaicīgi atklātas un diagnosticētas slimības var izārstēt ātri un nesāpīgi.

Mūsdienās dermatologiem pieejamas gan zināšanas, gan nepieciešamās iekārtas un aparatūra, kas ievērojami atvieglo ārstēšanas procesu. Svarīgi pārliecināties par izvēlētās dermatoloģijas klīnikas kompetenci, uzticamību un pacientu apmierinātību. Tāpat svarīgi atrast profesionāļus, kas uz pacientu raugās kopumā, izpētot gan ēšanas, gan dzīvesveida paradumus, kas var nopietni ietekmēt ārstēšanās kursu.

Kad jāvēršas pie dermatologa?

Pie dermatologa jāvēršas, ja sākusies plikpaurība vai ja ir jebkādas sūdzības par nagiem – krāsas, formas, biezuma izmaiņām, tāpat var tikt novērstas arī ieaugušu nagu problēmas. Daudzi cieš no svīstošām, smakojošām pēdām, ilgstošas ādas niezes, dzimumzīmju, pigmentācijas parādīšanās. Pigmentāciju problēmu gadījumā, dermatoloģijas klīniku var apmeklēt arī pirms un pēc grūtniecības laikā.

Savas ādas, matu un nagu stāvoklis ir jānovēro. Ja pamanāt, ka zem ādas rodas veidojumi, uz sejas pastiprināti rodas akne, ir sausa āda vai ādas, matu, nagu sēnīšu saslimšanas, noteikti jāapmeklē dermatoloģijas klīnika un atbilstoši speciālisti. Izplatīta saslimšana ir kārpas, kas patiesībā ir vīrusa saslimšana un norāda uz vāju imūno sistēmu.

Dermatoloģijas klīnikā veica arī STS pārbaudes

Ja ir pastāvīgas dzimumattiecības, dermatoloģijas klīnika jāapmeklē vismaz reizi gadā, jo pastāv STS slimību risks. Sevišķi svarīgi apmeklēt dermotovenerologu, ja pamaniet sekojošus simptomus – parādījusies nieze, apsārtums, izdalījumi. Šo slimību bīstamākais aspekts ir to neprognozējamība un progresēšanas ātrums. Diemžēl var būt situācijas, kad ārstēt jau būs par vēlu. Ja ir vairāk kā 10 seksa partneru gada laikā, speciālists jāapmeklē divas reizes gadā.

Tehnoloģijas palīdzēs izārstēties efektīvāk

Protams, mūsdienās pilnvērtīgas rūpes par ādas veselību nebūtu iespējamas bez  atbilstošas aparatūras. Tehnoloģijas tiek izmantotas lāzerterapijā asinsvadu likvidēšanai, rētu apstrādei, ķirurģiskās manipulācijās, biopsijā, ādas veidojumu izgriešanā, aukstuma terapijas procedūru jeb krioterapijas laikā.

Dzīvojiet bez kauna sajūtas un regulāri pārbaudiet veselību! Āda par to pateiks paldies! Pierakstu var ērti veikt arī klīnikas mājas lapā dermatologs.com .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *