Fizioterapeits A. Sproģis palīdzēs nostiprināt un atgūt veselību

fizioterapeits-a-sprogis

fizioterapeits-a-sprogis

Prof. Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika ir viena no zināmākajām, profesionālākajām un spēcīgākajām dermatoloģijas klīnikām Latvijā. Tā ir kļuvusi par līderi, pateicoties nemitīgajai attīstībai, inovācijām, pieredzes apmaiņai un tālākizglītībai. Klīnikā iespējams saņemt plaša spektra speciālistu palīdzību, kas uz pacienta veselības stāvokli raugās kopumā un nekoncertējas uz seku, bet gan cēloņu diagnostiku un ārstēšanu. Klīnikā iespējams saņemt arī augsta līmeņa fizioterapeitu pakalpojumus. Ja nepieciešams fizioterapeits Rīgā, tad Fizioterapeits A. Sproģis pavisam noteikti būs lieliska izvēle, rūpējoties par savu veselības stāvokli.

Uzticamība un profesionalitāte

Andris Sproģis absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju 2014. gadā, iegūstot profesionālo bakalauru sporta zinātnē un izglītībā ar kvalifikāciju fizioterapeits. Tāpat fizioterapeits ir ieguvis papildu kvalifikācijas visdažādākajos masāžas veidos, teipošanā un citās fizioterapijas metodikās. Tā kā klīnikas uzstādījums ir nemitīga attīstība un izaugsme, fizioterapeits regulāri piedalās dažādos tālākizglītības semināros, kongresos un fizioterapijas kvalifikācijas celšanas kursos. A. Sproģis saka: “Mans mērķis ir iemācīt katram pacientam iepazīt savu ķermeni, sajust to, apzināties tā stiprās un vājās puses, vienlaicīgi padarot fizioterapijas kursu interesantu.”

Kas ir fizioterapija?

Fizioterapeitu darba lauks ir ļoti plašs, jo šīs nozares pētījumi darba pieredze guvusi apstiprinājumu tam, ka ar šo ārstniecības metodi iespējams palīdzēt ļoti dažādu saslimšanu un traumu gadījumā, tāpat arī tas ir neatsverams palīgs rehabilitācijas procesa laikā. Iespējams, ka pats svarīgākais fizioterapeita uzdevums ir iemācīt pacientam var palīdzēt sev un atgūt ticību saviem spēkiem un spējām. Tas arī ir pamats darbam, ko veic lieliskais fizioterapeits Rīgā Andris, kas bieži ir arī kā psihologs grūtos brīžos.

Fizioterapeiti Rīgā un tieši Dermatoloģijas klīnikā ir nepieciešami, ja cilvēks slimo ar:

  • kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām un traumām;
  • nervu sistēmas saslimšanām un traumām;
  • sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām;
  • elpošanas sistēmas saslimšanām;
  • tāpat arī efektīvi novērš kustību traucējumus, sāpes, tūsku, samazinātu slodzes izturību.

Veselības nostiprināšana un proaktīva darbība

Lielu daļu no fizioterapeitu Rīgā ikdienas aizņem rūpes par pacientu veselības veicināšanu, stiprināšanu un proaktīvu profilaksi. Regulāras pārbaudes un veselibas stiprināšana ļauj ieekonomēt gan līdzekļus, gan laiku, kas jātērē ārstēšanai, kad slimība jau “ielaista”. Tāpēc fizioterapeits Sproģis saviem pacientiem iesaka uz konsultāciju pieteikties pēc iespējas laicīgāk, nebaidīties un iegūt kontroli pār slimībām. Tāpat pie fizioterapeita var doties grūtnieces, jaunās māmiņas un zīdaiņi. Šajos gadījumos tieši fizioterapeitu izstrādātie vingrinājumi var būt galvenais attīstības dzinējspēks.

Kā notiek ārstēšanas process?

Lai pēc iespējas efektīvāk izārstētu pacientu, lieliskais fizioterapeits Rīgā var izmantot gan aktīvas, gan pasīvas ārstniecības metodes. Lai rezultātus sasniegtu ātrāk un tie būtu ilglaicīgāki, ļoti svarīga ir arī pacienta iesaiste. Visbiežāk fizioterapeits izstrādās un ieteiks kompleksu vingrojumu programmu, kas jāveic pašiem mājas apstākļos vai ar fizioterapeita palīdzību.

Lai pieteiktos konsultācijai un satiktu fizioterapeitu Andri, jāzvana +371 28699111, jāraksta  info@dermatologs.com un jādodas uz Dermatoloģijas klīniku Firsa Sadovņikova ielā 20 – 413.kab., 4.st. Parūpējies par savu veselību laikus – ieekonomē laiku un līdzekļus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *