Pieredzējušais arhitekts G. Vīksna apvieno sajūtas un funkcionalitāti

pieredzejusais-arhitekts-g-viksna

pieredzejusais-arhitekts-g-viksna

Šķiet, ka par arhitektu nevar kļūt – cilvēki ar šīm dotībām piedzimst, jo šī profesija ir ārkārtīgi īpaša un unikāla.  Arhitekti ir spējīgi saredzēt, sajust un iztēloties lietu kopumu, skatīties nākotnē, noslēpt trūkumus. Patiesībā mākslas radīšana ir tikai maza daļa no uzdevumiem, sarežģītākais ir rezultātu padarīt funkcionālu un lietotājam ērtu. Arhitekta pakalpojums būtībā nozīmē pasūtītāja ideju, vīziju un domas novirzīt un realizēt ēkas vai iestādes būvniecībā. Pieredzējušais arhitekts G. Vīksna savus nospiedumus Latvijas kultūrā jau atstāj jau vairāk kā 30 gadus.

GV arhitektu biroja pamatpostulāti

Vienmēr būs kāds, kas procesu virza, kāds, kas nosaka tendences un kāds, kas sekos šai attīstībai un tendencēm, interpretējot tās savā stilā un mēģinot pievienot savu raksturu un pārliecību. Protams, būt par līderi un “bara vadoni” tik skrupulozā un sarežģītā nozarē ir liels izaicinājums un par tādiem kļūst tikai neliela daļa. Lielais vairums radošo cilvēku pasaulē ir tie otrie – sekotāji.

“Es visu mūžu esmu centies darīt lietas, cik labi vien spēju, būt, ja nu ne sekotāju pirmajās rindās, tad vismaz nebūt pēdējais, un tad nevar neielikt visu savu emociju gammu katrā savā darbā. Jo tālāk rit mans darba mūžs, jo vairāk mīlestības esmu iemācījies savos darbos ielikt,” tā par savu darbu saka Gunārs Vīksna, viena no vecākajiem arhitektu birojiem GV Latvijā vadītājs.

GV arhitektu birojs – viens no uzticamākajiem birojiem Latvijā

To apliecina 24 gadu pieredze, vairāk kā 1000 realizētie projekti un apmierinātie klienti. G. Vīksnas biroji Dīķu ielā 11, Liepājā un Nometņu ielā 46A, Rīgā, ieklausās savu klientu vēlmēs un rada nākotni. Klienti īpaši priecīgi ir par projektu realizāciju termiņā un noteiktajā budžetā. Rezultāts ir ērta ēkas funkcija, kas paredzēta plašam vai šauram lietotāju skaitam un visiem atpazīstami ēkas skati. Sākotnēji tas ir skicēs un attēlos, pēc tam izdrukātās fotogrāfijās  un finālā jau kā ainavas sastāvdaļa.

Objektīvais subjektīvajā

GV birojā arhitektūru sadala divās daļās. Viena  ir pilnībā subjektīva- patīk, vai nepatīk. Savukārt, otra daļa ir objektīvā – funkcionālais risinājums. G. Vīksnas arhitektu biroja  pievienotā vērtībā ir spēja apvienot abas šīs puses. Zvanot 634 24 067 iespējams par to pārliecināties!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *