Vaksācija ar cukuru skaistam un gludam ķermenim

vaksacija-ar-cukuru

G…

vaksacija-ar-cukuru

Gluda, skaista un mirdzoša āda ir daudzu sieviešu sapnis. Lai sasniegtu šo mērķi,  daudzas no mums ikdienā sastopas ar nepatīkamām un pat sāpīgām sajūtām. Brūces, kas iegūtas ar skuvekli steigā mēģinot atbrīvoties no matiņiem uz kājām, sapampusi virslūpa, jo mēģinājumi to epilēt beigušies neveiksmīgi,  nereti ir ikdiena. Epilācija jeb vaksācija mēdz būt ļoti sāpīgs, nebaudāms un mokošs process. Tomēr ir veids kā vaksāciju iespējams padarīt saldāku un pat izbaudīt!

Vaksācija ar cukuru sniegs jaunas sajūtas

Jā, patiešām izbaudīt vaksāciju ir iespējams – vai vismaz padarīt to krietni nesāpīgāku un efektīvāku. Jaunas un nebijušas sajūtas sniegs vaksācija ar cukuru. Gludas un skaistas kājas var sniegt metode, ko izmantoja Senās Ēģiptes diženākā valdniece Kleopatra. Liela daļa no skaistumkopšanas procedūrām ir nākušas tieši no Senās Ēģiptes, kur gluds ķermenis bez apmatojuma bija skaistuma etalons un sievietes ar cukura pastu epilēja pirms precībām.  Cukura vaksācijas metode populāra bija ne tikai Ēģiptē, bet  arī Tuvajos Austrumos.

Kā notiek cukura vaksācija?

Vaksācijas masas jeb pastas sastāvā ir pilnībā dabiskas un nekaitīgas vielas, kas ir nekaitīgas gan ķermenim, gan ārējai videi, jo tās sastāvā ir tikai ūdens un cukurs. No citām vaksācijas un epilācijas metodēm cukura vaksācija atšķiras ar to, ka pastu uzklāj matiņu augšanas virzienā, tātad, tie neieaug, kā arī netiek nolauzti. Cukura vaksācijas masa apņem tikai pašu matiņu, pat neskaroties ādai, tāpēc var uzskatīt, ka  process ir ārkārtīgi maigs.  To var atkārtot vairākas reizes, netraumējot ne ādu, ne sāpju receptorus.

Cukura vaksācijas  priekšrocība – matiņu garums

Būtisks ieguvums ir arī matiņu garums, jo ar  šo vaksācijas metodi iespējams izraut matiņus, kas ir tikai 1-2 mm gari, salīdzinoši, citām epilācijas un vaksācijas metodēm nepieciešami garāki matiņi. Cukurs ir arī lielisks konservants, tāpēc metode ir 100% higiēniska un organiska. Apdedzināties nav iespējams, jo masa ir cilvēka ķermeņa siltumā.

Kas jāievēro pirms cukura vaksācijas

Dienu pirms cukura vaksācijas procedūras nebūtu ieteicams sauļoties, lai nepadarītu ādu pārāk jūtīgu, tāpat arī nav ieteicams lietot ķermeņa skrubjus, berzēt ādu ar švammi, kā arī pirms procedūras lietot ķermeņa kopšanas līdzekļus – losjonus, dezodorantus. Tikpat svarīgi arī pēc procedūras ir ievērot piesardzības pasākumus, lai lieki netraumētu ādu un iegūtu ilglaicīgāku rezultātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *